M'k it count

Over ons

 

MK is al bijna 25 jaar een betrouwbare en professionele partner voor het midden- en kleinbedrijf in Zuid-Limburg. De financiële dienstverlening beperkt zich niet alleen tot ondernemers, ook verenigingen en particulieren worden bijgestaan door een team van ervaren specialisten.

 

verder lezen

drs. Math Knollmüller

Woonplaats: Nuth

math@mkadviseurs.nl

 

Vennoot, Fiscaal adviseur

 

Opleiding:

Fiscale economie, Bedrijfseconomie

 

drs. Ron van der Voort AA

Woonplaats: Vijlen

ron.vandervoort@mkadviseurs.nl

 

Vennoot, Accountant

 

Opleiding:

Bedrijfseconomie, Accountant Administratieconsulent, International Business: Accounting & Control

 

 

Marc Vondenhoff RB

Woonplaats: Brunssum

marc.vondenhoff@mkadviseurs.nl

 

Fiscaal adviseur, Loonadministratie

 

Opleiding:

Register Belastingadviseur

drs. Roger Ploum RB

Woonplaats: Kerkrade

roger.ploum@mkadviseurs.nl

 

Fiscaal adviseur

 

Opleiding:

Fiscale economie

 

Roger Janssen

Woonplaats: Heerlen

roger.janssen@mkadviseurs.nl

 

Loonadministratie

 

Opleiding:

SPD, Praktijkdiploma loonadministratie

Patrick Kusters

Woonplaats: Nuth

patrick.kusters@mkadviseurs.nl

 

Accountancy

 

Opleiding:

SPD

Marjo Volders AA

Woonplaats: Geulle

marjo.volders@mkadviseurs.nl

 

Accountancy

 

Opleiding:

Accountant Administratieconsulent

 

Frank Leunissen

Woonplaats: Heerlen

frank.leunissen@mkadviseurs.nl

 

Accountancy

 

Opleiding:

Bedrijfskundige informatica

 

Jo Meijs

Woonplaats: Voerendaal

jo.meijs@mkadviseurs.nl

 

Accountancy

 

Opleiding:

Commerciële economie

Richard Sneepers

Woonplaats: Mheer

richard.sneepers@mkadviseurs.nl

 

Accountancy

 

Opleiding:

Bedrijfseconomie

Tim Rongen

Woonplaats: Wijlre

tim.rongen@mkadviseurs.nl

 

Accountancy

 

Opleiding:

Bedrijfseconomie

 

Roy Ramaekers

Woonplaats: Nuth

roy.ramaekers@mkadviseurs.nl

 

Accountancy

 

Opleiding:

Accountancy

 

Pascalle Beckers

Woonplaats: Margraten

info@mkadviseurs.nl

 

Secretariaat

 

 

 

Ingrid Keppenne

Woonplaats: Echt

info@mkadviseurs.nl

 

Secretariaat